Výzkum a vývoj prototypů
Posuneme vaše projekty úspěšně dál

Vybavení střelnic-PITshooting


Vybavení střelnic-PIT Shooting


Progresivní Inteligentní Terčový Systém PIT Shooting je unikátní český výrobek, který je v ČR chráněn na Úřadě průmyslového vlastnictví  užitným vzorem č. 18109.

Jedná se o první modulární, rozšiřitelný závěsný terčový systém na trhu.

Tento nekonvenční systém byl vyvinut pro progresivní výcvik střelby , odstranění stereotypu a zatraktivnění střelby jako zájmové aktivity.
Systém PIT Shooting je akumulátorový , bezdrátově řízený systém s vysokou variabilitou střeleckých úloh. Umožňuje programování úloh (pro výcvik či soutěže) předem pomocí PC, ovládání terče přímo střelcem na palebné čáře nebo řízení terčového systém/ů v reálném čase vedoucím střelby.

Modulární rozšiřitelnost PIT Shooting systému umožňuje plánování dlouhodobých postupných investic do rozvoje vaší střelnice.
Garantujeme kompatibilitu dodaného systému s doplňkovými moduly a další vývoj nových rozšiřujících komponent systému. Moduly terčového systému PIT Shooting je možno upravit dle požadavků zákazníka.

K ověření nejvhodnějšího způsobu montáže dráhy PIT Shooting nabízíme vytvoření 3D modelu prostor střelnice s návrhem umístění terčových systémů.

Vysoká modularita systému PIT Shooting umožňuje nabídnout nadstandardní servisní služby, které jsou definovány v rámci individuální servisní smlouvy.
 Kliknutím na první stranu otevřete virtuální leták.

Vybavení střelnic-PIT Shooting
 
 
 
optimalizace PageRank.cz


Pohodové nákupy na internetu
Velkoobchod a e-shop s elektromateriálem Marlanvil
Copyright 2009 oprox , info@oprox.cz