Výzkum a vývoj prototypů
Posuneme vaše projekty úspěšně dál

Točna - otočná plošina pro automobily

Otočná plošina pro automobily - točna. 

Naše společnost navrhuje a vyrábí točny pro osobní automobily určené do interiéru a nebo do exteriéru. Točny jsou vhodné pro umístění tam kde je nutno řešit nedostatek prostoru pro otáčení automobilů. Využití je vhodné i pro autosalony a autobazary pro efektní prodejní prezentaci vozu. 

Nejčastěji realizujeme točny tam, kde je nedostatek prostoru pro otáčení automobilů a automobilová dočna je snadným řešením problému s prostorem.

Automobilové točny bývají umístěny na dvorech rodinných domů v husté zástavbě s nedostatkem prostoru a nebo přímo v garážích. Točny jsou díky své konstrukci odolné jakémukoliv počasí.

Povrch samotné točny může být vyroben z jakéhokoliv materiálu který zákazník požaduje s ohledem na vzhled okolí. Samotnou točnu realizujeme od samotného návrhu až po realizaci na místě u zákazníka.Také navrhujeme a vyrábíme točny určené specielně pro prodejce automobilů, kde točny slouží pro efektní prezentaci automobilů. Pro autosalony může být povrch točny vyroben s luxusní povrchovou úpravou v podobě leštěného hliníku,kovu případně může být využito sklo nebo dřevo. 

Dodávané točny vynikají vysokou kvalitou. Točny můžou být ovládány dálkovým ovladačem, případně pohyb točny bude připraven podle vašeho požadavku.Naše poslední realizace :
  


Velkoobchod a e-shop s elektromateriálem Marlanvil
Copyright 2009 oprox , info@oprox.cz